INFORMACJE BIEŻĄCE

DRODZY RODZICE!

  • 18 stycznia 2021 w godzinach przedpołudniowych BAL KARNAWAŁOWY dla dzieci w grupach. Prosimy o przygotowanie strojów karnawałowych i przebranie dzieci  w domu ,przed przyprowadzeniem do przedszkola. Stroje powinny być wygodne, niekrępujące ruchów oraz odpowiednie do funkcjonowania w ciągu dnia .
  • 21 stycznia 2021 świętujemy DZIEŃ BABCI I DZIADKA w grupach, przed południem.  Będziemy śpiewać piosenki i recytować wiersze, wykonamy również upominki do wręczenia babciom i dziadkom w domu.

Fotorelacja z imprez dostępna będzie na stronach poszczególnych grup

……………………………………………………………………………………………………………..

KUCHENNE REWOLUCJE W STYCZNIU 2021

21 stycznia 2021 „ Dzień w kolorze białym” – Potrawy, w jadłospisie dnia dla przedszkola będą w kolorze białym. Wszyscy ubieramy się „na biało” i bawimy się z barwą białą

——————————————————————————————————-.

———————————————————————————————————

ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA…

………………………………………………………………………….

********************************************************************

DRODZY RODZICE

7 GRUDNIA 2020 ORGANIZUJEMY W PRZEDSZKOLU ” MIKOŁAJKI” ORAZ ” DZIEŃ CZERWONY”. WSZYSCY UBIERAMY SIĘ NA CZERWONO, POTRAWY W JADŁOSPISIE – W KOLORZE CZERWONYM. TEGO DNIA UBIERAMY CHOINKI W POSZCZEGÓLNYCH SALACH.BĘDZIEMY BAWIĆ SIĘ Z KOLOREM CZERWONYM I ŚPIEWAĆ ŚWIĄTECZNE PIOSENKI. KAŻDE DZIECKO OTRZYMA MIKOŁAJKOWY PREZENT.

FOTO RELACJA ZOSTANIE ZAMIESZCZONA NA STRONIE KAŻDEJ GRUPY.

Natura Strona 1 - Animowane Gify - Najlepsze Gify w sieci - e-Gify.com |  Christmas gif, Christmas scenes, Christmas fun

——————————————————————————————————————–

KUCHENNE REWOLUCJE W LISTOPADZIE

Drodzy Rodzice!

10 listopada 2020 ” Dzień włoski”.

Tego dnia próbujemy potrawy kuchni włoskiej. Prosimy rodziców o wykonanie wspólnie z dzieckiem prezentacji o państwie Włochy i dostarczenie do przedszkola do 6 listopada 2020 ( max 2 prace na każdą grupę)

19 listopada 2020 „ Dzień w kolorze zielonym” – Potrawy, w jadłospisie dnia dla przedszkola będą w kolorze zielonym. Wszyscy ubieramy się „na zielono” i bawimy się z barwą zieloną.

————————————————————————————————–

——————————————————————————————————————–

„Taksówki dla osób z niepełnosprawnościami

W ramach pilotażowej akcji m.st. Warszawa podpisało umowę na przewóz taksówkowy dla osób z niepełnosprawnościami, które nie muszą korzystać ze specjalistycznego transportu. 

Przewóz taksówkowy realizuje firma WAWA Taxi Sp. z o.o. 

Zlecenia przyjmowane są pod numerem telefonu (22) 333 4444 na hasło „Wawa Taxi bez barier”

Kto może korzystać z usług?

Z przejazdów taksówkami będą mogli skorzystać mieszkańcy Warszawy z niepełnosprawnościami:

  • posiadający ważne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym lub umiarkowanym;
  • posiadający ważne orzeczenie o zaliczeniu do I lub II grupy inwalidzkiej
  • oraz osoby posiadające orzeczenie o niezdolności do pracy i samodzielnej egzystencji wydane na podstawie ustawy o emeryturach i rentach
  • posiadający ważne orzeczenie równoznaczne do orzeczeń wymienionych powyżej

Opłaty za przejazd i warunki realizacji

Kursy będą realizowane w godz. 6.00 – 23.00 w dni powszednie oraz w niedziele i święta z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy. Zryczałtowana opłata za kurs wyniesie 15 zł za przejazd w jedną stronę maksymalnie do 30 km na terenie Warszawy oraz do 20 km od granic miasta – pokrywamy pozostałą kwotę za przejechane kilometry. W przypadku kursu powyżej 30 km na terenie miasta oraz 20 km od jego granic, za każdy kolejny przejechany kilometr opłatę poniesie osoba korzystająca z przejazdu – wg stawek taryfowych operatora.

Szczegółowe informacje oraz regulamin znajdują się na stronie Warszawa19115 (Usługi przewozowe dla osób niepełnosprawnych) oraz na stronie politykaspoleczna.um.warszawa.pl (Taksówki dla osób z niepełnosprawnościami)”

—————————————————————————————————

Drodzy Rodzice,

Decyzją Rady Rodziców składki na fundusz Rady Rodziców zostają wstrzymane do odwołania stanu epidemii i zniesieniu obostrzeń wynikających z zaleceń GIS.

———————————————————————————————————

INFORMACJA DOTYCZĄCA STAWKI ŻYWIENIOWEJ

—————————————————————————————————

Poradnik edukacyjny opisujący, jak się zachować w sytuacjach wystąpienia zjawisk pogodowych, opracowany przez Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej.

http://p71.waw.pl/wp-content/uploads/2020/10/weatherman_komiks-1.pdf

——————————————————————————————————————–

———————————————————————————

WARSZAWA WSPIERA SENIORÓW Z WŁOCH

http://p71.waw.pl/wp-content/uploads/2020/10/2_plakatkolorA4-3.pdf

————————————————————————————

KUCHENNE REWOLUCJE

Drodzy Rodzice!

6 października 2020 ” Dzień chiński”.

Tego dnia próbujemy potrawy kuchni chińskiej. Prosimy rodziców o wykonanie wspólnie z dzieckiem prezentacji o państwie Chiny i dostarczenie do przedszkola do 5 października 2020 ( max 2 prace na każdą grupę)

15 października 2020 „ Dzień w kolorze żółtym” – Potrawy, w jadłospisie dnia dla przedszkola będą w kolorze żółtym. Wszyscy ubieramy się „na żółto” i bawimy się z barwą żółtą.